نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: دوستان عزیز یک اسلحه نخجیر 3 میخواهم بخرم راهنماییم کنید

عضو تازه وارد
    Thanks
    0

پیش فرض دوستان عزیز یک اسلحه نخجیر 3 میخواهم بخرم راهنماییم کنید

عزیزان سلام اسلحه نخجیر 3 را از کجا وچگونه تهیه کنم ویا مرجع فروش را بتوانید معرفی
    کنید بسیار سپاس گذار می شوم در این خصوص راهنماییم کنید
    ویرایش توسط علیرضا42 : 03-26-2015 در ساعت 01:41 AM دلیل: خواستم عنوان را اسلاح کنم

عضو عادی
    Thanks
    451

سلام
    به چند طریق میتوانید اسلحه نخجیر را تهیه کنید . 1- مراجعه به اسلحه فروشان مجاز و خرید از آنها . 2- خرید از مالک قبلی . 3- مراجعه به اداره اسلحه و مهمات ارتش جهت تهیه سهمیه دولتی ( البته بعید میدونم داشته باشند ) فقط توجه کنید که نخجیر 3 با سه کالیبر 270 ( فشنگ کم و گران ) 57 * 8 ( مشابه برنو و فراوان تر از 270 و ارزانتر از آن ) و 06 - 30 ( در این مورد اطلاع ندارم ) تولید میشود و حتما سعی کنید کالیبر رایج ( از نظر فراوانی و قیمت کم فشنگ ) را خریداری کنید . به نظر من چنانچه میخواهید با قیمت آزاد (تمام پول عیدی خود را خرج تفنگ کنید ) تهیه کنید بهتر است از نخجیر 3 منصرف شده و برنو بگیرید چون من تا به حال ندیدم کسی از نخجیر 3 راضی باشد و تعریف بکند . خود من نخجیر 2 دارم و چون دولتی گرفتم راضی هستم وگرنه به قیمت آزاد اصلا نمی ارزد و دلایلم رو هم در پست مربوط به آن نوشتم .

3. سپاس

alik. (03-26-2015)

عضو تازه وارد
    Thanks
    0

پیش فرض تشکر از راهنمایی دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza Eng نمایش پست ها
    سلام
    به چند طریق میتوانید اسلحه نخجیر را تهیه کنید . 1- مراجعه به اسلحه فروشان مجاز و خرید از آنها . 2- خرید از مالک قبلی . 3- مراجعه به اداره اسلحه و مهمات ارتش جهت تهیه سهمیه دولتی ( البته بعید میدونم داشته باشند ) فقط توجه کنید که نخجیر 3 با سه کالیبر 270 ( فشنگ کم و گران ) 57 * 8 ( مشابه برنو و فراوان تر از 270 و ارزانتر از آن ) و 06 - 30 ( در این مورد اطلاع ندارم ) تولید میشود و حتما سعی کنید کالیبر رایج ( از نظر فراوانی و قیمت کم فشنگ ) را خریداری کنید . به نظر من چنانچه میخواهید با قیمت آزاد (تمام پول عیدی خود را خرج تفنگ کنید ) تهیه کنید بهتر است از نخجیر 3 منصرف شده و برنو بگیرید چون من تا به حال ندیدم کسی از نخجیر 3 راضی باشد و تعریف بکند . خود من نخجیر 2 دارم و چون دولتی گرفتم راضی هستم وگرنه به قیمت آزاد اصلا نمی ارزد و دلایلم رو هم در پست مربوط به آن نوشتم .
    سلام حضور تک تک دوستان انجمن امیدوارم ایام نوروز را تابحال خوب وسلامت سپری کرده وهمیشه شادو سربلند باشید.... دستت درد نکند جهت راهنمایی .خود من هم اسلحه ساچمه زنی اکار شکاری ورزشی دارم با مجوز دنبال یک اسلحه گلوله زنی میگردم گرون نباشه هرجا می پرسم بین 11 و12میلیون تومن وبه بالا میگن گفتم شاید دولتی بتونم گیر بیارم اگر خفیف هم کسی رازی باشد راهنمایی کند